Popularne Tematy

Logowanie

Archiwum

Państwa opinie do przedstawionych artykułów. Proszę podać datę artykułu, temat oraz autora.

5 odpowiedzi na „Komentarze

 • Twoj Fan pisze:

  Oj Panie Adamie dales sie wmanewrowac w rozgrywki policji i nie tylko policji i stales sie niestety zwyklym katem (choc okrzyknieto cie bohaterem). Zostales zaledwie uzyty do wykonania wyroku (Przeciez wiedziales od paru conajmniej lat co Bogdan robi!). Szkoda ze tak latwo mozna toba manipulowac, bo wydajesz sie osoba nadzwyczaj inteligentna. Dowiedz sie kto ci to zrobil. Odezwe sie jeszcze.

  • Adam pisze:

   Cześć Fan. No niestety, ale nie wiedziałem nic o dodatkowej pracy policjanta. To był zupełny przypadek. Być może, nie neguję tego, że w pajęczańskiej policji są jakieś rozgrywki personalne.Chociaż jest wielu plotkarzy, którzy tylko tym żyją. Prawdę powiedziawszy, nie wiedziałem nawet, kto jest naczelnikiem prewencji. Nie wiedziałem nawet, że pracuje w firmie, która na naszym rynku jest naprawdę dobrym szkoleniowcem. Jeżeli nawet Panie(i) Fan zostałem katem tej sprawy – jakoś się z tym pogodzę. Co innego zainteresowany policjant. I jeszcze jedno. Nie interesuje mnie kogokś w pajęczańskiej policji tzw. kariera. Ani nie śledzę, ani nie podpatruję – co robią, kim są. Przecież korzystam z ich usług. Proszę o interwenję. Wszystko jest OK. Jeszcze raz podkreślę, że to był zwykły przypadek. Poniósł odpowiedzialność, jak każdy. Jeżeli jest tak, jak Fan pisze, że padł ofiarą rozgrywek – to widać, w jakiej atmosferze się tam pracuje. Proszę Fan daj jeszcze odzew. Zastanawiałem się, czy opublikować Twój komentarz, ponieważ mogą bć skojarzenia, że pochodzi od osoby z resortu. Dowiedziałem się również, że 2-gi ma swojego kolesia na to stanowisko. Również inne wg mnie fantazje, np. o przyłapaniu in flagranti ważnego z podwładną i stąd te katowskie zagrywki. Tym niemniej pozdrawiam.

 • mieczysława pisze:

  Większych bredni nie czytałam. Wystarczyło być na sali sądowej podczas jednej rozprawy, by wiedzieć że większość artykułów na tej stronie – która niby ukazuje bezprawność sądów i innych jednostek – jest wyssana z palca lub podkoloryzowana tak, aby ukazywała jacy to biedni nieszczęśliwi ludzie są autorami tych tekstów. Osoby, które się podają za osoby oszukane przez urzędy sami nękają ludzi i jednostki, ponieważ uważają się za „strażników prawa”. Może najwyższy czas spojrzeć na siebie ? Na swoje zachowanie, i odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie – „za kogo ja się kur.. uważam ?! ” Wystarczy mieszkać w okolicy Pajęczna, by wiedzieć że dwie osoby, które są „ofiarami” z tej strony tak naprawdę są ludźmi, przez których wiele mieszkańców nie może wykonywać swojej pracy. Wystarczy, że coś pójdzie nie tak jak sobie życzą, i już leci milion pozwów do każdego stowarzyszenia, ministra, komendanta pewnie też już prezydenta i papieża. Bo przecież jak można nie zgadzać się z kimś, kto w ogóle racji nie ma… Tak wiem, komentarz za tydzień pewnie będzie już usunięty, bo jestem kolejną osobą która zamiast pochwalać wasze wybitne działania, znowu krytykuje. Ale taka jest prawda, najwyższy czas zmądrzeć i zając się swoim życiem.

  • Adam pisze:

   Szanowni Państwo
   Nie jestem żadnym strażnikiem prawa, ale jeżeli uważam, że prawda jest inna – staję po stronie pokrzywdzonego. Na stronie internetowej umieszczone są różne komentarze, czy publikacje. Proszę opisać swoje – chętnie je opublikuję. Nie jest tak, że załatwiane są sprawy kolesi. Nie jest tak, że informacje wyssane są z palca.
   Jeżeli Pani Mieczysława opisze swój przypadek – również podam rękę. Nikomu nie zabieram człowieczeństwa.
   Adam.

  • Betszeb pisze:

   Cieszę się, że taka strona powstała, ponieważ wiem, doświadczyłam osobiście bezkarności urzędniczej Pani Inspektor M.S. P.N.B. oraz sprawiedliwości sądowej Sadu cywilnego w P-nie. Nie będę się tu rozpisywać o sprawiedliwości i praworządności ” załatwianej pod stołem” i w naturze. Czekam, śledzę rozwój wypadków, który odda faktyczną sprawiedliwość.! +++Ja w to wierze całym sercem i umysłem!+++
   Panu Wolniewiczowi życzę z całego serca powodzenia w dochodzeniu sprawiedliwości, a urzędnikom i bałwochwalczym Sędziom mnóstwo pracy w dziele sprawiedliwości odkręcania spraw wcześniej zakręconych! A Pani Mieczysława niech się cieszy, że ma możliwość wykonywania swojej pracy, /pewnie dobrze płatnej/ oby tylko uczciwie i proceduralnie, z korzyścią dla petentów . Może w tym całym zakręconym nieuczciwym towarzystwie znajdzie się ktoś trzeżwo i racjonalnie myślący. Bo przyjdzie czas, że jakim ” ….sądem sądził, takim sądem i jego osądzą…!” , „Fortuna kołem się toczy: raz na górze, to znów na dole,” a tam przyjaciół i kolesi czy sitwy nie ma, nie pomogą na pewno! Wystarczy popatrzyć na inteligentnych wykształconych bezdomnych, lub tych co im się noga podwinęła , własnie przez zawistnych kolesi.