Popularne Tematy

Logowanie

Archiwum

Policja

Przekroczenie uprawnień.

Studio Polska 20.05.2017

Program poświęcony nadużyciom w korporacjach radców i adwokatów. Przykłady ich oszustw, indolencji i mafijnych układów.

Adam Wolniewicz wskazuje na kradzież jego majątku po Józefie Świniarskiej. Dla kasy radcowie z Pajęczna i ten adwokacina ze wsi okradli spadkobiorców działki, na której burmistrz Pajęczna wybudował z publicznych pieniędzy knajpę dla kolesia.

Ile kasy wziął prokurator z Wielunia za notoryczne tuszowanie przestępstwa ? Ile kasy wypłacił jemu przetwórniasz za tuszowanie kradzieży działki w Pajęcznie przez nieistniejące OSP ? Pozostanie tajamnicą Poliszynela. Chyba, że życzliwy doniesie, a ja opublikuję.

35 minuta wypowiedź Wolniewicza o złodziejach z Pajęczna.

Część II.

Podsumowanie.

Studio Polska. 13 maja 2017 roku

Stodio Polska 13 maja 2017 roku.

47 minuta sprawa Adama Wolniewicza.

Część druga.

Przestępcy. Policjanci. Prokuratorzy. Sędziowie.

W odwecie za tuszowanie przestępstwa malwersacji samorządowych pieniędzy, przestępstwa budowlanego, przestępstw starosty i burmistrza Pajęczna, licznych kradzieży dokumentacji procesowych, kolega burmistrza przygotowuje załatwienie Adama Wolniewicza.

Poniżej link do programu publicystycznego "Studio Polska", w którym przedstawiłem zwiastun przestępczej, zorganizowanej grupy, polcjantów z Pajęczna i Łodzi, prokuratorów z Wielunia i ich kolesi sędziów również z Wielunia i okolic. W tym programie zaproponowałem, że sprawy bierzemy we własne ręce. Nie interesuje mnie w tej chwili prawo, które nie działa. Musisz wiedzieć prokuratorzyno z Wielunia i sędzio z Pajęczna albo innej okolicy, że lata obfitego dobrobytu już minęły !!

http://vod.tvp.pl/29459753/29766688

Wszyscy policjanci, z którymi miałem styczność w tej sprawie – to przestępcy. Wszyscy prokuratorzy, którzy maczali w tej sprawie łapy – to przestępcy. Sędziowie, którzy tuszowali i tuszują przekręty burmistrza Pajęczna – to przestępcy. Nie mówię, że wszyscy. Mówię tylko, że ci, z którymi miałem do czynienia.

Nazwiska, sprawy, które zostały zatuszowane wkrótce upublicznię. Nie będziesz przestępco z Wielunia czy Pajęczna siedział anonimowo za publiczne pieniądze !!

42 minuta programu – Wypowiedź Wolniewicza.

Sprawa Stochniałka.

W dniu 9.01.2017 r. wysłałem za pośrednictwem poczty elektronicznej podziękowanie Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Łodzi, za porządek w KPP w Pajęcznie. Ten porządek – od dawna oczekiwana czynność – to usunięcie z murów tej Komendy Adama St., który odpłynął w siną dal.

Kiedyś zapytał mnie Policjant tej jednostki,
czy po zatrzymaniu moich komputerów
stać mnie będzie na adwokata – tak teraz
pytam się Pana Adasia – jak zmieniają się
krajobrazy, podczas codziennych dojazdów
do innej psiej budy ?


Czy czasami Adasiowi nie trzeba poluzować łańcucha,
wypluć nieprzeżutą skórę chleba ?

 

 

 

C'est la vie ?

Niedopieszczeni pozostali jedynie kolesie dzielnego – Kto ich teraz będzie ochraniał ??!!

A teraz na poważnie – cieszę się z całej mocy, że można odwiesić kolejny kaganiec.

Zębów już nie masz – możesz tylko wyć !

Piszcie na sędziów i prokuratorów.

Na podany adres : kontakt.ecio24@gmail.com
proszę przesyłać skargi na prokuratorów, sędziów i policjantów.

16 stycznia 2016 roku w Sali Kolumnowej Sejmu odbyła się I Konferencja Poselskiego Zespołu na rzecz Nowej Konstytucji. Omówione zostały mechanizmy łamania prawa przez prokuratorów i sędziów. Niejednokrotnie podane zostały przykłady wręcz mafijnego, przestępczego i skorumpowanego tego środowiska. Obecnie ich przywileje nie pozwalają na pociągnięcie tych łajdaków do odpowiedzialności karnej – z wydaleniem wiekuistym z tego zawodu.

Jeżeli w Państwa sprawie orzekał sędzia, orzekał niesprawiedliwie, w Państwa oczach wyraźnie w oderwaniu od prawdy rzeczywistej na szkodę – proszę z imienia i nazwiska wraz z uzasadnieniem przesłać skargę na podany adres poczty internetowej.

Jeżeli Państwa sprawę, prokurator umarza lub odmawia wszczęcia, działa w ten sposób na korzyść przestępcy – proszę z imienia i nazwiska w raz z uzasadnieniem przesłać skargę na podany adres poczty internetowej.

Dotyczy to również Państwa pełnomocnika z wyboru lub urzędu. Jeżeli działa na Państwa szkodę – niejednokrotnie zwraca się do niego strona przeciwna z plikiem pieniędzy, aby w majestacie prawa, przegrał Pan (i) sprawę – proszę z imienia i nazwiska wraz z uzasadnieniem przesłać skargę na podany adres poczty internetowej.

Informuję Państwa, że powstaje lista sędziów i prokuratorów. Do tej listy zostaną za każdym razem dopisywane nazwiska. Powtórzeni nie będą bezkarni.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problemy z opisaniem korupcyjnego sędziego lub prokuratora – proszę się zgłosić do mnie – pomogę w każdej sprawie. To samo dotyczy funkcjonariuszy policji.

Proszę skorzystać z formularza kontaktowego mojej strony, celem wyznaczenia spotkania. Jakakolwiek forma pomocy zawsze jest bezpłatna.

 

 

Koniec pracy w pracy.

Odpowiedz do 062-10-15_ukaranie

 

 

Nie ważne jak zaczyna – ważne jak skończył.

Całkowita porażka wicekomendanta.

28 października 2015 roku w Sądzie Okręgowym w Sieradzu II Wydziale Karnym – zostają odrzucone apelacje:

Czytaj dalej

Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Pajęcznie – Dorabia na dyżurze.

O tym, że mało zarabiają w przetwórniach – powszechnie jest wiadomo. Ale, że mało zarabiają w Policji? Nikt w to nie uwierzy. A jednak. Udowodnił to Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie, Pan Bogdan S. Ponieważ zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Naczelnika wpłynęło do Prokuratury, wizerunek osoby podlega ochronie.

W dniu 18 sierpnia 2015 roku Pan Naczelnik miał (pełnił) dyżur od godziny 14.00 do 22.00, ale ok. godz. 17 zatelefonował do mnie anonimowy rozmówca z informacją, że Naczelnik Wydziału Prewencji, zamiast siedzieć na dyżurze i ścigać przestępców, udziela lekcji kursantce na placu manewrowym, w okolicy dawnego STW. Anonimowy rozmówca był dobrze zorientowany, podał wszystkie szczegóły, które się potwierdziły.

Będąc na służbie, umundurowany, Pan Naczelnik Wydziału Prewencji – faktycznie udzielał szkolenia młodej kursantce. Na nasz widok – tym bardziej kamery – zaniemówił i uciekł. Możemy się tylko domyślać, że praca w godzinach pracy odbywa się od dawien dawna. Musi być tolerowana przez Komendanta Pow. Policji i jego zastępcę.

Uważam, że praca Naczelnika Prewencji jest mniej opłacana niż dorabiana. To dlaczego Naczelnik Pan nie odejdzie na zasraną emeryturę!? Jestem przekonany, że ta praca w pracy pomoże jemu w podjęciu decyzji. Chyba, że zadecydują o tym przełożeni.

Znając historię dzielnych z KPP w Pajęcznie, to raczej wszyscy odchodzą w haniebnych okolicznościach. Wszyscy zostali wywaleni na zbity pysk. Pan S. pobierał wynagrodzenie z naszych podatków. Emerytów, rencistów, inwalidów, kombatantów i innych. Ma w dupie pracę w Policji. Woli machać łapami na placu manewrowym przed panienkami.

Nasze publiczne pieniądze albo będą służyły w zaszczytnym celu, albo jak powiedziałem innemu Naczelnikowi. Na każdego przychodzi czas.

WIĘCEJ, WIĘCEJ, WIĘCEJ, WIĘCEJ

Heniek znów skazany.

Były zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie – znów skazany.

STR-1STR-2Po prawie 8 latach były zastępca Komendanta Powiatowego Policji – Heniek K. zostaje uznany winnym przekroczenia uprawnień, do jakich doszło w kwietniu 2008 roku. Zmiana siły politycznej nadchodzącymi wyborami, wyłoni jeszcze niejedno przestępstwo "z dawnych lat". Przed chwilą Heniek wyleciał z KPP w Pajęcznie za wódę. Teraz nadużycie władzy.

Tak Trzymać!

Brawo Panie Komendancie Policji!?

Tylko tak dalej, a sam będzie Pan obsikiwał pajęczańskie płoty.

ASR-061-59-15-WYROK 1ASR-061-59-15-WYROK 2ASR-061-59-15-WYROK 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejna wpadka KPP w Pajęcznie. Pani Marzena J. – zatrudniona w KPP Pajęczno,  skazana za pomoc ukrywania przestępstwa. Okazuje się i potwierdza, że pajęczańska Policja jest przechowalnią funkcjonariuszy Policji o wątpliwym rodowodzie.

Wymieniona w wyroku Pani Marzena.J. – już nie pracuje w KPP w Pajęcznie. Od 2 lipca 2015 roku. Ma teraz dużoo czasu. Czy będzie spotykała się z tym, którego otoczyła matczyną troską??? Czy łono natury zastąpi nudnego męża?? Tak trzymać!!