Popularne Tematy

Logowanie

Archiwum

Sądy

Kolesie w sądach

Studio Polska 20.05.2017

Program poświęcony nadużyciom w korporacjach radców i adwokatów. Przykłady ich oszustw, indolencji i mafijnych układów.

Adam Wolniewicz wskazuje na kradzież jego majątku po Józefie Świniarskiej. Dla kasy radcowie z Pajęczna i ten adwokacina ze wsi okradli spadkobiorców działki, na której burmistrz Pajęczna wybudował z publicznych pieniędzy knajpę dla kolesia.

Ile kasy wziął prokurator z Wielunia za notoryczne tuszowanie przestępstwa ? Ile kasy wypłacił jemu przetwórniasz za tuszowanie kradzieży działki w Pajęcznie przez nieistniejące OSP ? Pozostanie tajamnicą Poliszynela. Chyba, że życzliwy doniesie, a ja opublikuję.

35 minuta wypowiedź Wolniewicza o złodziejach z Pajęczna.

Część II.

Podsumowanie.

Studio Polska. 13 maja 2017 roku

Stodio Polska 13 maja 2017 roku.

47 minuta sprawa Adama Wolniewicza.

Część druga.

Przestępcy. Policjanci. Prokuratorzy. Sędziowie.

W odwecie za tuszowanie przestępstwa malwersacji samorządowych pieniędzy, przestępstwa budowlanego, przestępstw starosty i burmistrza Pajęczna, licznych kradzieży dokumentacji procesowych, kolega burmistrza przygotowuje załatwienie Adama Wolniewicza.

Poniżej link do programu publicystycznego "Studio Polska", w którym przedstawiłem zwiastun przestępczej, zorganizowanej grupy, polcjantów z Pajęczna i Łodzi, prokuratorów z Wielunia i ich kolesi sędziów również z Wielunia i okolic. W tym programie zaproponowałem, że sprawy bierzemy we własne ręce. Nie interesuje mnie w tej chwili prawo, które nie działa. Musisz wiedzieć prokuratorzyno z Wielunia i sędzio z Pajęczna albo innej okolicy, że lata obfitego dobrobytu już minęły !!

http://vod.tvp.pl/29459753/29766688

Wszyscy policjanci, z którymi miałem styczność w tej sprawie – to przestępcy. Wszyscy prokuratorzy, którzy maczali w tej sprawie łapy – to przestępcy. Sędziowie, którzy tuszowali i tuszują przekręty burmistrza Pajęczna – to przestępcy. Nie mówię, że wszyscy. Mówię tylko, że ci, z którymi miałem do czynienia.

Nazwiska, sprawy, które zostały zatuszowane wkrótce upublicznię. Nie będziesz przestępco z Wielunia czy Pajęczna siedział anonimowo za publiczne pieniądze !!

42 minuta programu – Wypowiedź Wolniewicza.

Protest przeciwko powołaniu prokuratorów w Sieradzu i Wieluniu.

protest_o_nie_nominowanie

 

 

 

 

 

 

 

 

Piszcie na sędziów i prokuratorów.

Na podany adres : kontakt.ecio24@gmail.com
proszę przesyłać skargi na prokuratorów, sędziów i policjantów.

16 stycznia 2016 roku w Sali Kolumnowej Sejmu odbyła się I Konferencja Poselskiego Zespołu na rzecz Nowej Konstytucji. Omówione zostały mechanizmy łamania prawa przez prokuratorów i sędziów. Niejednokrotnie podane zostały przykłady wręcz mafijnego, przestępczego i skorumpowanego tego środowiska. Obecnie ich przywileje nie pozwalają na pociągnięcie tych łajdaków do odpowiedzialności karnej – z wydaleniem wiekuistym z tego zawodu.

Jeżeli w Państwa sprawie orzekał sędzia, orzekał niesprawiedliwie, w Państwa oczach wyraźnie w oderwaniu od prawdy rzeczywistej na szkodę – proszę z imienia i nazwiska wraz z uzasadnieniem przesłać skargę na podany adres poczty internetowej.

Jeżeli Państwa sprawę, prokurator umarza lub odmawia wszczęcia, działa w ten sposób na korzyść przestępcy – proszę z imienia i nazwiska w raz z uzasadnieniem przesłać skargę na podany adres poczty internetowej.

Dotyczy to również Państwa pełnomocnika z wyboru lub urzędu. Jeżeli działa na Państwa szkodę – niejednokrotnie zwraca się do niego strona przeciwna z plikiem pieniędzy, aby w majestacie prawa, przegrał Pan (i) sprawę – proszę z imienia i nazwiska wraz z uzasadnieniem przesłać skargę na podany adres poczty internetowej.

Informuję Państwa, że powstaje lista sędziów i prokuratorów. Do tej listy zostaną za każdym razem dopisywane nazwiska. Powtórzeni nie będą bezkarni.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problemy z opisaniem korupcyjnego sędziego lub prokuratora – proszę się zgłosić do mnie – pomogę w każdej sprawie. To samo dotyczy funkcjonariuszy policji.

Proszę skorzystać z formularza kontaktowego mojej strony, celem wyznaczenia spotkania. Jakakolwiek forma pomocy zawsze jest bezpłatna.

 

 

Całkowita porażka wicekomendanta.

28 października 2015 roku w Sądzie Okręgowym w Sieradzu II Wydziale Karnym – zostają odrzucone apelacje:

Czytaj dalej

Do Was Bandyci i Rejonówki!!!

Nie dziwię się dlaczego w naszym sądzie kłamią, prześladują i skazują niewinnych.

Pomoc wymiaru sprawiedliwości w oszustwie sądowym.

Tuszowanie przestępstwa rzekomego zasiedzenia działki 4627 przez pomocnych z Wielunia. Postkomunistyczna sitwa.

Zmęczona dupa Henia.

Dnia 9 września 2014 roku w sali nr 26 częstochowskiego sądu i godzinie 1230 – wygodnie rozłożyła swoją twarz – dupa Henia na ławce oskarżonych. Prolog rozprawy zakłócił Henio wciskając kolorowe kartki w oczy Pani Sędzi = "prze Pani, a on to mnie obraża w internecie i wszyscy się ze mnie śmieją???!!!

Qurwa!! Co za obciach!! Henio naskarżył na publiczność!!