Popularne Tematy

Logowanie

Archiwum

Urzędy

STOP PANIE BURMISTRZU!

Wyrok radnego

Staje się zadość prośbom Państwa, o domaganiu się opublikowania zapadłego, prawomocnego wyroku sądu – dotyczącego radnego – klepniętego wiele razy w plecy podczas zaprzeszłych wyborów. Niniejszy wyrok dotyczy czasów, kiedy pajęczańska sitwa prała majtki we wspólnym kotle. Zewsząt obecna panująca bida, zajrzała głęboko w oczodoły niektórym, chętnym do opuszczenia ryja w koryto nadchodzących wyborów. Racicami wydrapują jątrzące się przywary brudu i smrodu. Czytaj dalej

Wkrótce o złodzieju działki – czyli jak sypią kolesie

Niebawem opiszę – dlaczego warto z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć?! Jak dzielni kiedyś ORMO-wcyormo, teraz jak rżnięte barany sypią, jeden – drugiego. Oraz jak można chowając głowę w cudzych majtkach – niepostrzeżenie przeczekać trzy (3) kadencje – będąc nie zawsze pierwszym.

Szukam byłych ORMOWCÓW z Pajęczna, wszelkich informacji, jeszcze lepiej z fotografiami, legitymacjami, tudzież innymi gadżetami. Interesują mnie również byli konfidenci, PZPR-owczyki, którzy dzisiaj są na stanowiskach publicznych w administracji i samorządzie Pajęczna.

I na koniec, przypomnę, że następna rozprawa zastępcy komendanta PP w Pajęcznie, Henryka K. 1 sierpnia 2013 r. o godzinie 10.30 w sali tutejszego kabaretu. Wstęp wolny.

Przekręty Pani Inspektor Budowlanej

I oto nadszedł czas, na przedstawienie wspaniałej pracy, dobrej roboty, powiatowej inspektor nadzoru budowlanego – SZANOWNEJ PANI MAŁGORZATY SUCHANOWSKIEJ.

Na marginesie – nie omieszkam zasięgnąć opinii w  Biurze Lustracyjnym Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie, ul. Żurawia 4a – czy z oświadczenia lustracyjnego dowiemy się czegoś o agenturalnej współpracy z organami ubeckimi. Czytaj dalej

Starosta pajęczański i radca gminy – OSZUSTAMI !!!!

Już niedługo wyjaśni się sprawa nielegalnego pozyskania kserokopii aktu notarialnego należącego do Adama Wolniewicza i przedstawienia go przez starostę pajęczańskiego kadencji 2005 (Stanisław Danielewski) w pajęczańskim sądzie – o zasiedzenie „Domu Strażaka”. Akta sprawy XI Ns 75/05 zawierają skradzioną kserokopię, potwierdzoną przez radcę prawnego gminy Pajęczno – Karola J. za zgodność z oryginałem. Tylko tego oryginału znany w Pajęcznie radca prawny gminy – nie posiada i nie posiadał. Ten skradziony dokument, przy czynnym udziale w tamtym czasie pani ASR Małgorzaty Kosińskiej w Pajęcznie, był jedynym dowodem w sprawie o zasiedzenie.  Zasiedzieli na podstawie poświadczonego za oryginał – KSERO!!!! Sprawę wyjaśnia Prokuratura w Wieluniu.

Czytaj dalej

Dziwna zamiana

Jak wyprowadzić publiczne pieniądze?

Czytaj dalej

Sprawa Haliny B.

W szpony sitwy urzędniczej zostałam wepchnięta w r. 2006, prokuratorskiej, sądowej i policyjnej w 2007 r. i trwa to do dnia dzisiejszego. Jestem rolnikiem, sprawa rozpoczęła się dość banalnie – od nadzoru budowlanego w Pajęcznie. W lipcu 2006 zgłosiłam do PINB sprawę, wybudowanych częściowo na działce, którą zakupiłam – obiektów budowlanych, w których znajdował się zakład wyrobu i produkcji trumien. Pomimo tego, że zakład funkcjonował od 2000 r., a udokumentowane pożary były w 2000 i 2004 r. – inspektor Małgorzata Suchanowska z PINB Pajęczno osobiście przeprowadzająca kontrolę w protokole napisała cyt. „nie ma oznak prowadzenia działalności gospodarczej”,

Czytaj dalej

Kontrola RIO

Temat w przygotowaniu.