Popularne Tematy

Logowanie

Archiwum

Bez kategorii

Kategoria nadrzędna

Państwo w Państwie – komentarz

 

Układ zamknięty w Sejmie.

Polska Wolność

Odkryć prawdę.

Dla was komuchy mordercy.

 

Prawda o byłych prl-owczykach.

Ja wiem, i ty wiesz, kto z naszych władz jest pachołkiem sowieckim.

Dla tych, których ta władza oszukała – jest ten film. Zachęcam do obejrzenia.

Wojskowe Służby Informacyjne.

9 minut prawdy.

Najwyższy czas zrobić porządek !!

 

Super Stacja – Super Film

Dobrze zmontowany i dobrze przekazany materiał o Pajęcznie.

Trudno nie zwrócić uwagi na taki zaskakujący widok. Policjant w mundurze, na placu do nauki jazdy obok "elki" z kursantką. Gdy policjant zorientował się, że jest nagrywany wsiadł do samochodu i odjechał. 
 
Nagranie wykonane przez jednego z mieszkańców Pajęczna trafiło do sieci i wywołało prawdziwą burzę. Według nieoficjalnych jeszcze informacji – policjant miał pełnić w tym czasie popołudniowy dyżur w komendzie. Nagranie widział już komendant i wszczął postępowanie wyjaśniające. – Próbowaliśmy skontaktować się z naczelnikiem, ale właśnie zaczął wakacyjny urlop i jest nieuchwytny. Z kolei próba rozmowy z szefem szkoły jazdy, która zatrudniła naczelnika skończyła się interwencją policji – powiedział Mieczysław Botór z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.
 
Reporter Superstacji przyjechał na plac manewrowy, na którym policjant szkolił kursantkę. Tu zastał innego instruktora, który natychmiast zadzwonił do szefa, a ten do właściciela placu, który zatrzymał samochód Superstacji i zażądał usunięcia materiału, twierdząc, że to teren prywatny i nie można nagrywać pachołków i linii namalowanych na asfalcie. 
 
Lokalni dziennikarze, którzy zajmują się tym tematem  twierdzą, że właściciel szkoły jazdy im groził. W rozmowie z jednym z dziennikarzy miał stwierdzić – Niech pan pisze, jeśli chce mieć pan problemy. Mieszkańcy Pajęczna mówią krótko –  to skandal i pytają dlaczego policjantom wolno więcej?
 
Postępowanie wyjaśniające potrwa miesiąc. Przede wszystkim chodzi o sprawdzenie czy nagranie rzeczywiście wykonano w dzień, w którym naczelnik pełnił dyżur. Biorąc pod uwagę fakt, że jest w mundurze, raczej mało prawdopodobne by był to strój szkoleniowca, chyba, że chciał na kursantce wywrzeć większe wrażenie. 

Materiał : http://www.superstacja.tv/Wiadomosc/Naczelnik_Policji_Dorabial_Na_Sluzbie_W_Mundurze_Prowadzil_Kurs_Prawa_Jazdy,1464363/Polecane/

Ciekawy artykuł o sędzi z Łasku.

Co wyprawia SĘDZIA sądu w Łasku?

Przeczytajcie Państwo – KONIECZNIE!!!!

Ta pani w sądzie w Pajęcznie również orzekała. Z Heniem K. prowadziła (miała) stosunki koleżeńskie. Henio za wpadkę po pijanemu wyleciał z psiej budy.

Co za rozpasanie ??!!